چرخ پلی اورتان ثابت ضمن داشتن مقاومت، زیبایی و عملکردی بسیار عالی، از بهترین چرخ های موجود در بازار می باشد. در ادامه می خواهیم به مقایسه ی عملکرد چرخ پلی اورتان و چرخ های نایلونی بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب از چرخ چدنی گردان چه می دانید، به سایت مراجعه نمایید.

چرخ پلی اورتان ثابت و چرخ نایلونی

استقرار و یا حرکت وسیله ها تنها با انتخاب درست و صحیح چرخ ها امکان پذیر است. اگر شما بتوانید برای وسیله ی خود، چرخ مناسب را خریداری و نصب کنید، دیگر مهم نیست وسیله ی شما با کدام چرخ راحت تر کار می کند. مهم کارایی است که دارد. حال برای آنکه بدانیم آیا چرخ پلی اورتان ثابت بهتر است یا چرخ نایلونی، به چند نکته اشاره خواهیم کرد.

چرخ پلی اورتان

اگر چرخ پلی اورتان ثابت را در شرایط و موقعیتی قرار دهید که مناسب باشد، به پارکت، فرش یا سرامیک هیچ آسیبی نمی رساند و بهترین عملکرد را خواهد داشت. اجسام سنگین را تحمل کرده و در دماهای مختلف ترک یا خراش بر نمی دارد. عمر زیادی می کنند و در مقابل مواد شیمیایی، روغن و سطوح لغزنده، آسیب نمی بینند و حرکت نخواهند کرد. این چرخ ها سر و صدا نداشته و به گوش آسیب نمی رسانند.

چرخ های نایلونی

چرخ های نایلونی می توانند در سطوح مختلف در دماهای سرد و سخت کار کنند و دچار آسیب نشوند. اما در گرما و با برخورد با مواد شیمیایی دچار آسیب می شوند. وزن را تا حدودی می توانند تحمل کنند اما اندازه ی ظرفیت و گنجایش چرخ های پلی اورتان نیست. برخلاف پلی اورتان، چرخ های نایلونی پر سر و صدا بوده و با کشیده شدن بر سطوح مختلف، صداهای ناهنجار تولید می کنند.

امیدواریم از مطلبی که در مقایسه ی چرخ پلی اورتان ثابت و چرخ های نایلونی برای شما آماده کردیم، راضی بوده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...